Ples pro Fenix

Vozíčkáři to opět roztočí na tanečním parketu

Po dlouhé pauze způsobené pandemií koronaviru se jihomoravská veřejnost může těšit na další ročník benefičního plesu ParaCENTRA Fenix. V sobotu 22. dubna se od 20 hodin rozezní hudba v hotelu Courtyard by Marriott Brno u příležitosti čtvrtého Plesu pro Fenix. Výtěžek z největší akce svého druhu u nás poputuje na provoz spolku, který již devatenáct let pomáhá lidem s následky úrazu či onemocnění páteře a míchy. Cílem plesu je „ukázat, že i na vozíku se dá trsat,“ a propojit komunitu vozíčkářů s širokou veřejností. 

Jedna ze stěžejních akcí organizace, která pomáhá lidem po poškození míchy vrátit se zpět do aktivního života, se uskuteční poprvé od roku 2019. „Jsem velmi rád, že se nám po několika zejména covidových odkladech podařilo ples uskutečnit. Těším se, že lidé budou mít o to větší chuť zúčastnit se této jedinečné události a strávit večer v příjemné společnosti,” říká ředitel ParaCENTRA Fenix Michal Odstrčil. 

Večerem bude provázet moderátorka Free Rádia Kristýna Kolibová. Hosté plesu se mohou těšit na rozmanitý program v podobě bohaté tomboly, kola štěstí, fotokoutku, nebo vystoupení skupiny TangoLab, která zajistí taneční show. K tanci a zábavě budou znít neotřelá provedení známých hudebních hitů v podání LOL party kapely. V pozdějších hodinách čeká na hosty playlist DJ Maikla z PARTY EFFECT.

Ples se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Jana Grolicha.

Přihlášení k odběru Zpravodaje

Kontakt

provozovna služeb

ParaCENTRUM Fenix, z. s.
Kociánka 93/2
612 47 Brno

T: +420 733 589 567
E: info@pcfenix.cz
www.pcfenix.cz

Kontakt

sídlo organizace

ParaCENTRUM Fenix, z. s.
Polní 780/92
639 00 Brno

IČ: 26676826
Datová schránka: 4t8apq6


© ParaCENTRUM Fenix. All rights reserved.